Rusza rekrutacja do przedszkoli

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 6 kwietnia 2020    13:14

Przyjmujemy wnioski na rok 2020/2021.


Od 6 kwietnia 2020 r. rozpoczyna się rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2020/2021 dla dzieci zamieszkujących naszą gminę.  Tak jak w poprzednich latach, rekrutacja zostanie przeprowadzona przy wsparciu systemu elektronicznego: https://przedszkola-marki.nabory.pl/

Rejestrowanie wniosków w systemie będzie możliwe od 6 kwietnia od godz. 12.00 do 27 kwietnia do godz. 12.00. Zarejestrowany w systemie wniosek, podpisany, wraz z wymaganymi oświadczeniami i dokumentami potwierdzającymi spełnianie zaznaczonych kryteriów, należy złożyć w placówce umieszczonej na pierwszym miejscu (placówka pierwszego wyboru) na liście preferencji do 27 kwietnia do godz. 16.00.

UWAGA! W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek oświatowych oraz zaleceniami pozostawania w domu i ograniczenia kontaktu z innymi osobami informujemy, że składanie wypełnionych, podpisanych wniosków i dokumentów rekrutacyjnych w placówkach pierwszego wyboru odbywa się:

- od 6 kwietnia od godz. 12.00 do 19 kwietnia wyłącznie drogą elektroniczną. Po zarejestrowaniu wniosku w systemie, skany lub zdjęcia podpisanego wniosku oraz wymaganych dokumentów rodzice przesyłają na adres mailowy przedszkola pierwszego wyboru. Adresy mailowe oraz kontakty do placówek dostępne są w systemie rekrutacyjnym, w zakładce "Oferty placówek”.

- od 20 kwietnia do 27 kwietnia do godz. 16.00 składanie wypełnionych, podpisanych wniosków i dokumentów rekrutacyjnych w placówkach pierwszego wyboru nadal odbywa się drogą elektroniczną zgodnie z zasadami powyżej, a także, w przypadku osób, które nie skorzystają ze złożenia dokumentów drogą elektroniczną, będzie możliwość złożenia wniosku i dokumentów w formie papierowej w placówce pierwszego wyboru.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji udzielane są w poszczególnych placówkach telefonicznie lub mailowo.

Pełny harmonogram rekrutacji do przedszkoli oraz gminne kryteria rekrutacji w załączeniu.

Galeria

zdjecie: 129153
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry