Dorzuć się do puszki WOŚP

WIELKANOC 2020 - życzenia

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 9 kwietnia 2020    16:21

Moi drodzy przeżywany swoiste dane nam rekolekcje. Mamy czas by kontemplować SŁOWO KTÓRE CIAŁEM SIĘ STAŁO jak nigdy do tej pory. Dzisiaj przeżywamy TRIDUUM PASCHALNE. Wszystkie jego elementy są spójne, równie ważne. Życzę Wam, i sobie, by Niedziela Wielkanocna ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, jako szczyt naszej wiary, najważniejsze wydarzenie w historii świata i ludzkości, napełniła nas radością i WDZIĘCZNOŚCIĄ dla PANA, który nas tak umiłował, że SYNA swego jednorodzonego posłał by zbawić ludzkość. To się stało ponad 2000 lat temu. Dzieje się w każdej Eucharystii. Szczególnie celebrujemy to w Wielką Noc Zmartwychwstania.

Dzisiaj Wielki Czwartek, dzień ustanowienia sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa. Otoczmy naszych Pasterzy modlitwą oraz wsparciem. Dla nich to bolesny czas. Pokażmy, że jesteśmy z nimi. 

Z wszystkimi dzielę się symbolicznym jajkiem, symbolem życia. Obyśmy jak najszybciej wrócili do normalności.

W imieniu Akcji Katolickiej w Markach Marek Kroczek, Prezes

Zdjęcie za: www.milujciesie.pl widziane 09.04.2020

Galeria

zdjecie: 129157
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry