Warning: session_start(): open(/tmp/sess_t1lir4b29ss5q610anfto2s604, O_RDWR) failed: Input/output error (5) in /home/avn/ftp/marki.net.pl/_funkcje.php on line 6

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /tmp) in /home/avn/ftp/marki.net.pl/_funkcje.php on line 6
Wesołych Świąt życzy Państwu Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga | marki.net.pl

Wesołych Świąt życzy Państwu Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 10 kwietnia 2020    11:24

Szanowni Państwo,
niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duszy i ciała, napełni Was wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności dnia codziennego i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych życzy wszystkim mieszkańcom Marek Stowarzyszenie MARKI-PUSTELNIK-STRUGA.

Z Bogiem!

 

Załączniki:

wielkanoc 2020.jpg

Galeria

zdjecie: 129163
zdjecie

Tomasz Paciorek

Strzelec wyborowy Tireur Delite 2e REI Legion Etrangere Francaise.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry