Życzenia od burmistrza Jacka Orycha

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 11 kwietnia 2020    09:31

Jutro usiądziemy do świątecznych stołów. Pewnie – z racji ograniczeń - będzie nas mniej niż zwykle co roku. Pewnie będziemy zmęczeni tym wszystkim, co odciska piętno na naszym życiu od ponad miesiąca. Pewnie marzymy o tym, że pójść na spacer – do parku, nad rzekę, do lasu. A już na pewno marzymy, że zapomnieć o złowrogim słowie „koronawirus”.

Ale mimo tych wszystkich przeciwności spróbujmy poszukać w tych spotkaniach przynajmniej dwóch rzeczy: radości i energii, której będziemy potrzebować w następnych miesiącach. Bo to nasi najbliżsi są dla nas największym oparciem, a my – dla nich. Świat wokół nas mknie i zmienia się – czasem z korzyścią dla nas, często jednak  – sypiąc piach w oczy. Dlatego tak cenny jest stały punkt – oparcie najbliższych. A energia? Nie możemy się poddawać. To od naszej pomysłowości, wsparcia, działania przetrwamy trudne chwile. I marzy mi się, byśmy z nich wyszli silniejsi…

Wszystkiego najlepszego!

Galeria

zdjecie: 129166
fot. 1
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry