PSZOK czynny od soboty 25 kwietnia

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 23 kwietnia 2020    14:08

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do zaleceń obsługi

Szanowni Państwo,

Od 25 kwietnia br. (sobota) otwieramy dla mieszkańców Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych PSZOK w Markach. Prosimy jednak o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o stosowanie się do zaleceń obsługi. Osoby oczekujące na wstęp do PSZOKu prosimy o zachowanie minimum 2 metrowej odległości od siebie. 

Zasady korzystania z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Markach przy ul. Dużej w okresie epidemii COVID-19:

  1. PSZOK otwarty jest od poniedziałku do soboty w godz. 11:00-19:00 z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
  2. Na terenie PSZOK jednocześnie może przebywać tylko jeden mieszkaniec dostarczający odpady lub w przypadku odpadów gabarytowych minimalna liczba osób niezbędnych do przeniesienia gabarytu.
  3. W przypadku większej liczby osób, pozostałe oczekują na swoją kolej poza terenem PSZOK zachowując minimum 2-metrowe odstępy od innych osób.
  4. Osoby przebywające na terenie PSZOK mają obowiązek posiadać zakryte usta i nos, a na dłoniach jednorazowe rękawiczki.
  5. Pozostałe zapisy Regulaminu PSZOK przyjętego Zarządzeniem Nr 0050.114.2019 Burmistrza Miasta Marki z dnia 7 sierpnia 2019 roku pozostają niezmienione.

Zwracamy uwagę na stosowanie się do zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz przestrzeganie zasad sanitarnych i higienicznych. Wszyscy powinniśmy zachować ostrożność, odpowiedzialność za siebie i innych.

Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Marki

Galeria

zdjecie: 129177
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry