Roczniki znowu dostępne DODRUK ROCZNIKA MARECKIEGO tom I i II

START:    10 września 2020 ul.Ząbkowska 64 MARKI

Bogusława Sieroszewska StowarzyszenieMPS

 30 maja 2020    20:44

Szanowni Państwo!

W 1. rocznicę wydania i promocji ostatniego rocznika, pragniemy Państwa poinformować, że  dodruki ROCZNIKÓW MARECKICH   tom I i tom II  czekają na nabywców w siedzibie Stowarzyszenia MARKI-PUSTELNIK-STRUGA  przy ul. Ząbkowskiej 64, 

tel.  606  873   795  -   prezes  Zbigniew Paciorek.    

ZNAKOMITY PREZENT 

Ze względu na wysoką jakość wydania - twarda oprawa, zszywane kredowe kartki, bogato ilustowane artykuły o tematyce historycznej, Marecki Rocznik tom I i tom II od lat sprawdza się jako znakomity prezent na różne okazje. 

 

 

Dodoatkowe miejsca dystrybucji Roczników Mareckich tom I i tom II:

1  księgarnia ZiK przy ul. Małachowskiego 1 w Pustelniku,

2 kiosk przy ul. Rejtana

3 sklep spożywczy Państwa Sienkiewiczów, róg ul. Fabrycznej i Piłsudskiego.

 

Zakupując Roczniki Mareckie promujemy i wspomagamy lokalną przedsiębiorczość - marecką drukarnię MCP przy ul. Słonecznej 2. 

 

   

Galeria

zdjecie: 129213
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
zdjecie

Bogusława Sieroszewska

Wiceprezes Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego z dyplomami Cambridge. Zajmuje się nauczaniem języka angielskiego w Markach i Warszawie, również przez skype'a!

Pasja - najnowsza historia Polski: Żołnierze Niezłomni Powstania Antykomunistycznego, Sierpień'80, marecka historia angielskich Braci Briggsów, fabrykantów i dobrodziejów Marek, opisana osobiście w Roczniku Mareckim tom II.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry