Dorzuć się do puszki WOŚP

Nabór do CIS (warsztaty zawodowe dla bezrobotnych)

Mateusz Redlin OtwarteSerce

 20 lipca 2020    22:37

Wznawiamy nabór do Centrum Integracji Społecznej

Centrum Integracji Społecznej, przy ul. Spokojnej 9. prowadzone przez Fundację Otwarte Serce zaprasza osoby bezrobotne na warsztaty zawodowe.
CIS to miejsce powstałe z myślą o bezrobotnych mieszkańcach naszego miasta. Celem jego działań jest reintegracja społeczna oraz zawodowa, w wyniku której możliwy będzie powrót na rynek pracy oraz prawidłowe funkcjonowanie w życiu rodzinnym i społecznym.
Uczestnictwo w Centrum Integracji Społecznej odbywa się na podstawie Indywidualnego Programu Zatrudnienia Socjalnego. Przez czas trwania umowy uczestnicy otrzymują świadczenie reintegracyjne w wysokości zasiłku dla bezrobotnych.
W ramach oferty uczestnicy podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w warsztatach zawodowych – krawiectwa i rękodzieła oraz ucząc się obsługi maszyny hafciarskiej.
Proces reintegracji wspierany jest przez doradcę zawodowego i socjoterapeutę.
Centrum Integracji Społecznej
ul. Spokojna 9
05-270 Marki
tel. 799 055 821

Więcej informacji na naszej stronie http://www.otwarteserce.pl/ w zakładce Centrum Integracji Społecznej oraz na https://www.facebook.com/galeriaotwarteserce

Galeria

zdjecie: 129285
fot. 1
zdjecie

Mateusz Redlin

Mateusz współpracuje od niedawna z marecką Fundacją Otwarte Serce, zajmując się m.in. prowadzeniem zajęć komputerowych oraz innymi kwestiami informatycznymi i graficznymi.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry