Relacja z pielgrzymki Akcji Katolickiej do Grecji "Śladami Św. Pawła".

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 21 lipca 2020    07:13

W nocy z niedzieli na poniedziałek wróciliśmy cali i zdrowi z niecodziennej pielgrzymki. Obawy przed pandemią okazały się niesłuszne. Turystyka to znaczącą gałąź "przemysłu". Byliśmy jednymi z pierwszych odważnych.po otwarciu granic. Na dzień dzisiejszy odnotowano  w Grecji około 4000 zachorowań. Przestrzegane są procedury zapobiegawcze o wiele mądrzej i lepiej niż w Polsce. Grecy pilnują by pandemia się nie rozprzestrzeniała, tym samym stwarzając zagrożenie dla mieszkańców i zamknięcia ruchu turystycznego. Są smutni, przed rokiem odwiedziło Grecję blisko 35 milionów turystów, na Akropol wchodziło co dzień od 4 do 5 tysięcy osób. W niedzielę było nas kilkaset. W tej całej sytuacji to "nieosiągalny komfort" zwiedzania a i na plaży nie ma tłoku, podobnie jak w restauracjach. O greckiej kuchni nie wspomnę. Polecam odwiedźcie Grecję.

Zapraszam do obejrzenia gorącej relacji na naszym fanpegu i zachęcam do jego polubienia.

https://www.facebook.com/278813922636437/posts/946369332547556/

Galeria

zdjecie: 129286
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry