Dorzuć się do puszki WOŚP

Deklaracja śmieciowa prosto z komputera

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 28 lipca 2020    09:27

Nie trzeba formularza wypełniać "na piechotę". Wystarczą komputer, internet i drukarka.

Od 1 sierpnia ogromna większość z nas będzie składać nową deklarację odpadową. Odchodzimy od systemu „od osoby” na rzecz systemu „od zużycia wody”. Celem zmiany jest wprowadzenie do systemu tych mieszańców, którzy unikają opłat bądź zaniżają rzeczywistą liczbę osób mieszkających na terenie nieruchomości. Chodzi o grono kilku tysięcy osób.

By ułatwić Państwu załatwienie spraw proceduralnych, na naszej stronie internetowej czyste.marki.pl uruchomiliśmy możliwość elektronicznego wypełnienia deklaracji. Krok po kroku, punkt po punkcie, przeprowadzimy Państwa przez formalności. Zapraszamy do wykorzystania tego narzędzia.

Uwaga! Po wypełnieniu deklaracji odpadowej trzeba ją wydrukować, podpisać i złożyć osobiście lub drogą pocztową. Prosimy nie zapomnieć o dołączeniu niezbędnych załączników i oświadczeń.

Link do elektronicznych formularzy deklaracji – TUTAJ

Którą z czterech deklaracji wypełnić? Odpowiedź TUTAJ

Galeria

zdjecie: 129295
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry