29 lipca 2020    15:19

MOK zaprasza mieszkańców do jego współtworzenia.

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego w ramach projektu E-labirynt miasta, dotowanego z programu Kultura w sieci, tworzy nową stronę internetową e-labiryntmiasta.pl Jej elementem będzie e-muzeum Marek.
„W e-muzeum prezentować będziemy przedmioty, dokumenty, fotografie związane z historią miasta i opowiadać ich historie. Powstanie chronologiczna baza eksponatów oraz związanych z nimi opowieści, opisów wydarzeń, historii życia sfotografowanych osób. Mamy nadzieję, że w ten sposób historia Marek zostanie uzupełniona o nowe i ciekawe epizody – czytamy na stronie MOK.
Ośrodek kultury zaprasza mieszkańców do współtworzenia muzeum.
„Czekamy na przedmioty, dokumenty, fotografie – do 15 września. Sfotografujemy je, opiszemy i oddamy. Informacje i zgłoszenia 22 781 14 06, mokmarki@mokmarki.pl” – informuje MOK.
Do zwiedzania e-muzeum ośrodek zaprosi 30 września.

Galeria

zdjecie: 129298
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry