Odwołane Markowe Niedziele przy Sportowej

Tadeusz Markiewicz UMMarki MOK

 6 sierpnia 2020    15:27

Reagujemy na pogorszenie sytuacji epidemiologicznej.

W czwartek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 726 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce. To niestety kolejny rekord. Sytuacja epidemiologiczna, zamiast latem poprawiać się, ulega pogorszeniu. W naszym mieście również rośnie liczba chorych. Tydzień temu notowaliśmy 16 takich przypadków, dzisiaj – 20. Ponadto ponad 200 osób znajduje się na kwarantannie.

W tej sytuacji zdecydowaliśmy się odwołać dwie imprezy z cyklu „Markowe Niedziele przy Sportowej”. Miały się one odbyć odpowiednio 9 i 30 sierpnia. Powodem są oczywiście kwestie epidemiologiczne. Podobnie postąpiły sąsiednie Ząbki, które odwołały planowany na 8 i 9 sierpnia Piknik Rodzinny. Za zmianę przepraszamy.

Apelujemy do Państwa o przestrzeganie zasad epidemiologicznych. Unikajmy niepotrzebnych kontaktów, nośmy maseczki, przyłbice i rękawiczki. Tylko wspólnym wysiłkiem możemy ograniczyć rozprzestrzenianie COVID-19.

Galeria

zdjecie: 129312
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry