Marta Bańkowska czwarta w Mistrzostwach Polski Kobiet

Michał Suchecki UKSStruga

 17 sierpnia 2020    23:00

Było blisko! - Marta Bańkowska tuż za podium w Mistrzostwach Polski Kobiet rozegranych w Rychliku.

Od początku turnieju ton rywalizacji nadawały cztery obecnie najlepsze polskie warcabistki, bezpośrednie starcia tocząc w ostatnich rundach. Sprawa tytułu ważyła się aż do ostatniej partii, ostatecznie Mistrzostwo obroniła Arleta Flisikowska (Zuch Rychlik) przed dwukrotną Mistrzynią Świata Natalią Sadowską (Admirał Pcbest Szczecin) i Katarzyną Stańczuk (Olymp Błonie). Gratulujemy!

Naszej Mistrzyni Świata Juniorek tym razem zabrakło nieco szczęścia, różnice w czołówce były minimalne. Marta, brawa za pasjonującą walkę do samego końca!

 

Udział w zawodach został dofinansowany ze środków pochodzących z budżetu Miasta Marki w ramach projektu p.t. "Zagospodarowanie czasu wolnego, poprawa kondycji fizycznej i umysłowej poprzez organizowanie zajęć warcabowo-szachowych, organizację imprez sportowych, szkolenie zawodników, przygotowanie do współzawodnictwa dzieci i młodzieży w 2020 roku"

Galeria

zdjecie: 129326

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry