Zbiórka na renowację zabytkowego zegara. Zachęcamy do wsparcia!

START:    8 października 2020

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 8 października 2020    17:57

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga organizuje zbiórkę na renowację starego, zabytkowego, kościelnego zegara, który znajduje się na wieży kościoła parafii Św. Izydora Oracza w Markach.

Ci z Państwa, którzy chcą wesprzeć naszą inicjatywę i przyczynić się do odnowienia wiekowego zegara uprzejmie proszeni są o wpłaty na rachunek bankowy Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga z dopiskiem: renowacja zegara.

Nr rachunku bankowego: 92 1240 1082 1111 0010 6290 6426

Szczegóły na załączonym filmiku.

Zchęcamy do wsparcia naszej inicjatywy!

Galeria

zdjecie: 129394
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry