Dorzuć się do puszki WOŚP

Informacje, zaproszenia i odrobina relaksu

Paweł Pniewski UMMarki

 9 października 2020    16:46

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania biuletynu Marki.pl

Gdzie szukamy i znajdujemy pieniędzy na inwestycje w czasach COVID-19? Czy hałas z obwodnicy zmniejszy się? Czy możemy razem doświetlić przejścia dla pieszych na Strudze? Jak zmieniła się Marecka Karta Mieszkańca i komu teraz przysługuje? Jak i gdzie zażywać ruchu jesienią? Co nowego w Mareckim Ośrodku Kultury i Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym? Czy Marki mogły być w XIX wieku uzdrowiskiem? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie Państwo w najnowszym wydaniu biuletynu Marki.pl. W przyszłym tygodniu rozpoczniemy dystrybucję papierowej wersji gazety, a dziś jest już dostępna w wersji elektronicznej. Zapraszamy do lektury! Pobierz

TM

Galeria

zdjecie: 129401
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry