Fundacja ON-AIR: koncert Patrycji Betley

START:    22 października 2020    17:30 ul. Spokojna 9, Marki

Mateusz Redlin OtwarteSerce

 15 października 2020    15:24

Byliśmy ON-LINE, jesteśmy ON-AIR!????

Tym razem w Fundacji Otwarte Serce odbędzie się koncert, który zapamiętacie na długo! Czekać na Was będą dźwięki najciekawszych instrumentów etnicznych, a razem z nimi...

Patrycja Betley – perkusjonistka, flecistka na stałe grająca w zespołach Shannon, Same Suki, Pamaruna, Kayah & Transoriental Orchestra, Sama Yoon, Hoboud. Również muzyk sesyjny. Przez blisko dwie dekady grała w zespołach takich jak: Balkan Sevdah, Danar, Karpatia, Kayanis, Maayan, Pako Sarr, Pompadur. Współpracowała z Justyną Steczkowską, Katarzyną Nosowską, Czessbandem, Zbigniewem Namysłowskim, Orkiestrą Kameralną Aukso, Zygmuntem Koniecznym, Wojciechem Hoffmanem, Carrantuohill, Le loup qui danse, Markiem Raduli, Stanisławem Soyką, Zakopowerem, Anną Wyszkoni, Tadeuszem Woźniakiem.

NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ! DO ZOBACZENIA!????

Nie zapomnij o maseczce????
Projekt współfinansowany ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.
Wspierają nas: Marki Włącz Się, Tuba Marek, WWL24.

Galeria

zdjecie: 129406
zdjecie

Mateusz Redlin

Mateusz współpracuje od niedawna z marecką Fundacją Otwarte Serce, zajmując się m.in. prowadzeniem zajęć komputerowych oraz innymi kwestiami informatycznymi i graficznymi.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry