2 lata od wyborów samorządowych

Paweł Pniewski BlogPawłaPniewskiego

 21 października 2020    19:34

Aż trudno mi w to uwierzyć, ale dziś mijają dokładnie 2 lata od wyborów samorządowych, podczas których wolą mieszkańców zostałem wybrany radnym miasta Marki rekordową liczbą głosów.

Wykorzystałem tą skromną rocznicę, aby przeformatować nieco mojego bloga, którego prowadzę nieprzerwanie od 2010 roku.

Winston Churchill napisał: "Dobry polityk musi umieć przepowiedzieć, co będzie się działo jutro, za tydzień, czy za rok i musi umieć wytłumaczyć, dlaczego nie zaszło to, co przepowiedział". I choć nie uważam siebie za polityka, ale za samorządowca i społecznika, to te słowa trafnie ilustrują moją motywację, do dzielenia się informacjami na temat swojej pracy za pośrednictwem bloga.

Opozycja zarzuca mi, że tylko winni się tłumaczą. Jednak ja uważam to za swój obowiązek, aby tłumaczyć mieszkańcom swoje konkretne decyzje i przekazywać wiadomości na temat funkcjonowania mareckiego samorządu, co czynię nieprzerwanie już od 10 lat i z czego jestem dumny. Pozostaję wciąż jedynym mareckim radnym, który wybrał taką formę przekazywania informacji mieszkańcom i być może to tak bardzo razi moich oponentów.

Nieustająco zapraszam Was na stronę: https://pniewski.wordpress.com/

Galeria

zdjecie: 129415
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry