24 października 2020    09:49

W listopadzie 2019 roku na łamach gazety fakty.wwl pisałem o zleceniu przez Urząd Miasta ekspertyzy efektywności partnerstwa publiczno-prywatnego w zakresie budowy dróg w Markach. Tekst można znaleźć tutaj: http://www.fakty-wwl.pl/artykuly/1534/

Ekspertyza miała być gotowa na wiosnę. Niestey, zgodnie z informacjami jakie uzyskałem wtedy od burmistrza miasta pandemia opóźniła pracę nad nią.

Jedną z dróg, która miała by być wybudowana w ramach PPP jest ciąg Karłowicza-Sobieskiego-Modrzewiowa.To najważniejsza droga po zachodniej stronie Pustelnika i Strugi. Jej budowa znacznie poprawi komunikacje w okolicy. Niedawno mieszkańcy długo dyskutowali o jej stanie (w większości fatalnym) w mediach społecznościowych. W toku dyskusji zobowiązałem się do skierowania pytania do władz miasta o wyniki ekspertyzy. W piśmie już po raz kolejny pytam też o przyszłość ciągu, także w momencie gdy ekspertyza okaże się niekorzystna. 

 

 

Galeria

zdjecie: 129426
fot. 1
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry