Nowa akcja Kinder "Podziel się książką"

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 4 listopada 2020    13:54

Miło nam poinformować mieszkańców Marek, że nasza biblioteka dołączyła do akcji Kinder „Podziel się książką”. Kinder razem z wydawnictwem Znak i bibliotekami organizuje wielką zbiórkę książek do wspólnego czytania. Zachęcamy rodziców do przyniesienia książek do biblioteki. Kinder odbierze je, i przekaże małym bibliotekom, w których ich brakuje. Akcja trwa od 1 do 30 listopada 2020 roku . Pamiętajcie! Oddajemy tylko niezniszczone i kompletne książki, w stanie takim, w którym sami lubimy wypożyczać. Każde dziecko za wsparcie akcji otrzyma zakładkę zaprojektowaną przez Ambasadorów oraz dyplom od Kinder.

Nagrodą dla najbardziej zaangażowanych bibliotek będzie spotkanie z Ambasadorami Kinder - Michałem Rusinkiem i „Książniczkami” oraz zestawy puf i książek Ambasadorów z osobistą dedykacją autorów. Gorąco zachęcamy do udziału! Czekamy na Wasze książkowe dary w bibliotece na Lisa Kuli 3A iw filiach w Pustelniku (MCER) i Strudze (ul Wczasowa 5).

Załączniki:

kinder.jpg

Galeria

zdjecie: 129438

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry