To już ostatnie godziny na głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza

START:    17 listopada 2020    03:15

Paweł Pniewski BlogPawłaPniewskiego

 9 listopada 2020    16:27

W przyszłym roku możemy dostać w prezencie od samorządu województwa mazowieckiego doświetlone, aktywne przejścia dla pieszych na ulicy Legionowej, która jest drogą wojewódzką. Wystarczy kilka kliknięć, by oddać głos na nasz projekt w Budżet Obywatelski Mazowsza na stronie: https://bom.mazovia.pl/glosowanie

Pamiętajcie, projekt "Budowa bezpiecznych przejść dla pieszych w ul. Legionowej w Markach i Strużańskiej w Stanisławowie Pierwszym (droga wojewódzka 632)" znajdziecie w puli podregionalnej w podregionie "Warszawskim Wschodnim" pod numerem 181.

Opis projektu znajduje się na: https://bom.mazovia.pl/projekt/183

Zaproście też swoich znajomych do udziału w głosowaniu! W grupie siła. Głosujemy do 17 listopada, do godz. 3:15.

Zamieszczamy instrukcję, w jaki sposób oddać ważny głos. To tylko kilka kliknięć:

- wejdź na stronę bom.mazovia.pl i kliknij przycisk "GŁOSUJ ONLINE";
- zapoznaj się z zasadami głosowania i kliknij przycisk "Rozpocznij głosowanie";
- wybierz projekt z puli podregionalnej, wpisz nr 181 i kliknij kratkę "Wybierz";
- możesz zagłosować również na dowolny projekt z puli ogólnowojewódzkiej lub przejść dalej;
- wpisz swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu komórkowego, na który dostaniesz kod potwierdzający głosowanie, będzie on potrzebny w kolejnym kroku; wpisz miejscowość, w której mieszkasz, zaznacz, czy jesteś osobą pełnoletnią (osoby niepełnoletnie również mogą głosować podając dane swojego opiekuna prawnego), a na końcu zaznacz kratkę potwierdzając, że mieszkasz na Mazowszu;
- wpisz otrzymany kod SMS;
- Gotowe! Zagłosowałeś w Budżecie Obywatelskim Mazowsza.

Pamiętajcie, że aż 3 osoby mogą zagłosować podając ten sam numer telefonu. Wspólnie możemy uratować czyjeś życie lub zdrowie. Poniżej krótki film instruktażowy, w jaki sposób szybko oddać swój głos. Podajcie go dalej i namówcie kolejne osoby do głosowania.

W poniedziałek o godzinie 18:00 w Kurierze Mazowieckim na kanale TVP3 Warszawa wyemitowany zostanie materiał na temat mareckiego projektu zgłoszonego do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

Galeria

zdjecie: 129451
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry