W Markach spotkamy się pod biało-czerwoną!

Paweł Pniewski BlogPawłaPniewskiego UMMarki

 11 listopada 2020    17:34

Dziękujemy za wszystkie głosy na marecką lokalizację.

Mieszkańcy Marek, w internetowym głosowaniu, wyklikali maszt z flagą narodową. Projekt  "Pod biało-czerwoną" realizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji zakłada budowę masztu z biało-czerwoną flagą w każdej gminie, której mieszkańcy zbiorą określoną liczbę głosów. Budowa masztu zostanie sfinansowana z budżetu państwa. Dziękujemy za wszystkie głosy oddane na Marki.

Nowy maszt dołączy do tych, na których przez cały rok powiewa już w Markach biało-czerwona flaga: przy ratuszu, na Skwerze Pamięci Narodowej oraz przy Pomniku Żołnierzy 1920 roku.

- Proponowaną lokalizacją budowy nowego masztu jest Pomnik Żołnierzy AK w Strudze, znajdujący się przy al. marsz. Józefa Piłsudskiego - wyjaśnia Monika Banaszek z Wydziału Promocji, Spraw Społecznych i Zdrowia mareckiego ratusza.

Galeria

zdjecie: 129453
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry