Od 30 listopada otwieramy!

Małgorzata Rowicka

 27 listopada 2020    16:19

Od 30 listopada otwieramy !

Zapraszamy czytelników do bibliotek na Lisa Kuli 3a, Wczasową i do MCER-u w dotychczasowych    godzinach otwarcia.  Niestety jesteśmy zmuszeni do pewnych ograniczeń narzuconych przez §10 ust.22 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 listopada w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów związku z wystąpieniem stanu epidemii :

  • w bibliotece może przebywać jednocześnie nie więcej niż 2 osoby
  • czytelnicy zobowiązani są do noszenia maseczki i dezynfekcji rąk
  • książki z półek podaje bibliotekarz
  • czytelnia i pracownia komputerowa jest nieczynna do odwołania

Zachęcamy do korzystania z katalogu on-line i przygotowania listy książek, które chcecie Państwo wypożyczyć. Przypominamy, że książki oznaczone w katalogu jako dostępne zamawia się w godz. 20:00-8:00 i odbiera w następnym dniu roboczym. O dniu odbioru książek zarezerwowanych informujemy poprzez sms. Książki i kody do platformy e-booków można zamawiać również telefonicznie i poprzez e-mail: biblioteka@marki.pl.

 

Galeria

zdjecie: 129470

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry