Pomorska, Szeroka i Skowronia już w asfalcie

Paweł Pniewski UMMarki

 8 grudnia 2020    22:24

Trzy ulice gruntowe przed zimą zyskały nawierzchnię asfaltową.

Zakończyły się roboty przy przebudowie ulicy Szerokiej. Znajduje się ona w Pustelniku – między ulicami: Dużą i Rybną. Jeszcze w listopadzie Szeroka była drogą gruntową. W grudniu została tam ułożona nawierzchnia asfaltowa. Prace wykonała firma ZROD z Kobyłki.

Na początku grudnia prace dotyczyły się też na Pomorskiej. Tu również ułożono nawierzchnię asfaltową. Połączyła ona ulicę Ząbkowską z drogą techniczną trasy S8. Przetarg na wybudowanie tej ulicy wygrało konsorcjum Przedsiębiorstwa Budowy Dróg i Mostów oraz firmy Altor.

W ubiegłym tygodniu trwały roboty budowlane przy Skowroniej. To ulica, która łączy Lisa-Kuli z Wesołą. Wykonała je firma Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid „Czystość” Spółka Jawna. Na Skowroniej został ułożony asfalt o szerokości 6 m.

Na realizację tych zadań marecki samorząd pozyskał środki z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

TM/PP

Galeria

zdjecie: 129481
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry