Nowa data 29. Finału WOŚP #wosp2021

Ada Gajek WOŚP

 18 grudnia 2020    18:09

.

31 stycznia 2021 r. zagramy na całym świecie

1362 sztaby, 120 000 wolontariuszy z całego świata pokonało wiele przeciwności i stanęło na wysokości zadania, żeby zagrać z największą orkiestrą świata już 10 stycznia 2021 r. Pandemia jednak pokrzyżowała te plany. Prezes Fundacji i Dyrygent Orkiestry postanowił przenieść 29. Finał na 31 stycznia 2021 r.

Nie poddajemy się, jesteśmy nadal gotowi, aby zbierać pieniądze.

Pamiętajcie, że już dziś każdy z Was może wesprzeć cel 29. Finału WOŚP. By razem z nami zagrać dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy wystarczy wpłata na e-Skarbonę. Skarbonkę można zasilać dowolnymi wpłatami wchodząc na profil WOŚP Sztab Marki. Można też kupić piękne rzeczy w Kiosku z Sercem. Tym razem na facebooku, wirtualnie, ale nie mniej ciekawie. Kiosk znajdziecie na facebooku wpisując Kiosk z Sercem Sztab Marki 2021. Nasze sztabowe puszki stoją także u naszych partnerów. Listę stale uzupełniamy.

Dziś najważniejsze jest zdrowie nas wszystkich. Dbajmy o siebie nawzajem, a  31 stycznia będziemy razem, będziemy grać razem z Wami, z sercem i z głową.

Bądźmy razem, bo gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.

Galeria

zdjecie: 129496
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry