Życzenia Świąteczne dla mieszkańców Marek

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 23 grudnia 2020    09:50

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie BN__-1.jpg

Staropolskim obyczajem, kiedy w Wigilię gwiazda wstaje, Nowy Rok zaś cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia, a zatem...

Na Święta Bożego Narodzenia oraz na Nowy 2021 Rok Zarząd, członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga życzą wszystkim mieszkańcom Marek wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim dużo zdrowia, spełnienia marzeń, opieki Bożej, radości i miłości.

Wszystkiego dobrego! Wesołych Świąt!

Galeria

zdjecie: 129501
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry