Brawo Markowianie! Udało się zebrać pełną kwotę na leczenie małego Michałka!

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 31 grudnia 2020    13:14

 

Na zakończenie roku mamy dla Państwa bardzo dobrą wiadomość. Udało się zebrać pełną kwotę 9 514 591,28 zł na leczenie małego Michałka Boguckiego. Zbiórkę wsparło ponad 160 tys. osób w tym hojni mieszkańcy Marek. Na zbiórce zorganizowanej przez Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga w dniu 15.11.2020 r. przy kościele parafii Św. Andrzeja Boboli w Strudze zebraliśmy 5.258,49 zł.

Więcej informacji i zdjęć kliknij TUTAJ

Załączniki:

mb .jpg

Galeria

zdjecie: 129512
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry