96. rocznica śmierci Alfreda Briggs′a dawnego właściciela fabryki przędzalniczej w Markach

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 7 stycznia 2021    18:50

Szanowni Państwo, 

zapraszamy bardzo serdecznie do obejrzenia videorelacji oraz zdjęć z wizyty członków Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga oraz młodzieży mareckiej na rodzinnym grobie Briggsów na cmentarzu ewngelicko-augsburskim przy ul. Młynarskiej 54/58 w Warszawie w 96. rocznicę śmierci Alfreda Briggs'a, jednego z założycieli i właścicieli dawnej fabryki przędzalniczej funkcjonującej w Markach.

Aby obejrzeć videorelację oraz zdjęcia kliknij TUTAJ

Galeria

zdjecie: 129520
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry