"Słodkie wsparcie" dla Domu Dziecka w Wyszkowie

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 15 stycznia 2021    20:31

Szanowni Państwo, 

w dniu 15 stycznia 2021 r. nasza koleżanka Agnieszka Szafrańska, która reprezentuje sekcję wolontariatu Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga, przekazała 50 kg ciastek dla wychowanków Domu Dziecka w Wyszkowie. Było to możliwe dzięki uprzejmości firmy TAGO, a w szczególności sympatyczki naszego Stowarzyszenia - Krysi Suchodolskiej (za co z całego serca dziękujemy), która po raz kolejny pamiętała o naszym ugrupowaniu.

Na zdjęciu, pierwsza z lewej, Agnieszka Szafrańska

Przypomnijmy, że poprzednim razem ciastka z firmy TAGO trafiły do podopiecznych Mareckiego OPS-u. Radości i zaskoczenia dzieci z Wyszkowskiego Domu Dziecka nie było końca i już planowane jest karnawałowe przyjęcie przy ciasteczkach.

Przy okazji wizyty w Domu Dziecka dowiedzieliśmy się o największych potrzebach tej placówki. O ile nie zaskakuje niewystarczająca ilość chemii domowej czy kosmetyków do pielęgnacji, to już brak zeszytów i artkułów piśmienniczych spowodował w naszych sercach smutek, a zarazem postanowienie zorganizowania pomocy w zbiórce tych rzeczy.

Więcej informacji i zdjęć kliknij TUTAJ

Galeria

zdjecie: 129529
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry