Finał WOŚP - zapraszamy na transmisję on-line #wosp2021

START:    31 stycznia 2021    16:00 on-line

Krzysztof Bychowski WOŚP

 30 stycznia 2021    22:42

 

Nasze Aukcje na Allegro: KLIKNIJ TU

Puszka Sztabu WOŚP w Markach - KLIKNIJ TU

 

Już w najbliższą niedzielę 31 stycznia kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

To wydarzenie każdego roku integruje mieszkańców Marek. W 2021 roku mimo obostrzeń i szeregu trudności z tym związanych, udało nam się po raz kolejny poruszyć serca dobrych ludzi.
Gramy wyjątkowo już od połowy grudnia. Skarbony stacjonarne stoją w kilkudziesięciu punktach miasta. W sieci funkcjonują eSkarbony naszych Wolontariuszy. Odbywają się aukcje na Allegro. W niedzielę w reżimie sanitarnym odbędzie się także tradycyjna zbiórka do puszek papierowych.

Zupełnie inny, ale nie mniej ciekawy i atrakcyjny, będzie marecki Finał. Dotychczas spotykaliśmy się podczas ogromnej fiesty. Towarzyszyła nam duża scena, występy artystów, muzyka, tłumy gości i cudowne emocje. Jak tego dokonać w reżimie? Damy radę, jeśli tylko tego dnia będziecie razem z nami!

Choć nie możemy się z Wami spotkać i Was uściskać, to gorąco zapraszamy do oglądania relacji online ze Studia WOŚP Marki. Podczas transmisji na żywo będziemy podgrzewać atmosferę licytacji i podawać Wam aktualny stan zebranej kwoty w Markach. Będą występy Artystów, muzyka, taniec i śpiew. Będą przepisy kulinarne. Zobaczycie też prace wolontariatu i kasy. Pomachamy Wam i będziemy się do Was uśmiechać.

Bądźcie z nami w 31 stycznia, w Niedzielę w godzinach: 16oo - 20oo.
Transmisja będzie dostępna na stronach:

wosp.marki.net.pl
fb.com/WOSPSztabMarki

Oglądajcie nas na żywo! To jest finał z głową!

 

Galeria

zdjecie: 129549
fot. 1
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry