Wstępne wyniki kwesty WOŚP

Ada Gajek WOŚP

 1 lutego 2021    10:52

.

Do wczorajszego wieczora zebrano ponad 150 tys. zł

W niedzielę późnym wieczorem marecki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) ogłosił pierwsze efekty tegorocznej zbiórki w naszym mieście. Do północy 31 stycznia łączna wartość wsparcia dla WOŚP wyniosła 150 464 zł 10 gr. Będzie większa, bo trwają jeszcze licytacje oraz do północy działają tzw. e-Skarbony. Maria Krzyżanowska, szefowa mareckiego sztabu podziękowała ofiarodawcom, wolontariuszom oraz sztabowi, który – jak napisała – „w tak trudnym roku był, miał pomysły i zrealizował, co było możliwe!”. Przypomnijmy - z uwagi na epidemię COVID-19 nie było dorocznego spotkania-finału w Szkole Podstawowej nr 4. Zamiast tego podczas trasmisji online można było obejrzeć specjalnie przygotowany program w internecie. Jak informuje WOŚP, pieniądze z kwesty zostaną przeznaczone na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Zapraszamy do zakupów w Kiosku z Sercem , który działa do północy 1 lutego, a każdy grosik wspiera nasz sztab. Trwają także licytacje na Allegro - a te z kolei działają aż do 14 lutego -  podkreśla Maria Krzyżanowska.

O ostatecznym wyniku mareckiego sztabu WOŚP poinformujemy po Walentynkach. 

Galeria

zdjecie: 129555
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry