Pojemniki na używaną odzież - odpowiedź na moje pismo w sprawie zwiększenia częstotliwości opróżniania tychże pojemników

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 1 lutego 2021    14:21

Organizacje prowadzone na terenie #MiastoMarki zbiórkę używanej odzieży z wykorzystaniem kontenerów zostały poinformowane pisemnie o zwiększenie pieczy nad gruntami, gdzie zostały ustawione pojemniki. Generalnie OK. Ja osobiście postawiłbym warunek, że albo organizacje zwiększą częstotliwość opróżniania i monitorowania pojemników, albo nie otrzymają zgody na ich ustawienie (grunty miejskie).

Jeśli chodzi o nie wskazanie lokalizacji nieoznakowanych pojemników, to na załączonych do przesłanego przeze mnie pismach zdjęciach (http://werelich.net/…/pojemnikowego-problemu-ciag-dalszy/) widać, że są to pojemniki oznakowane np. zdjęcie poniżej PCK.

Oczywiście nikt z nas nie ma wpływu na akty wandalizmu, ale w rozmowie z jednym z pracowników działających na rzecz wspomnianych organizacji odpowiedzialnych za zbiórki, który opróżniał pojemniki padło stwierdzenie, że pojemniki często otwierają się z przepełnienia, pod naporem zgromadzonej w nich odzieży. Skoro tak, to zwiększenie częstotliwości opróżniania pojemników jest w pełni zasadne.#dlaMieszkańców #radnyWerelich #WerelichPomaga

Galeria

zdjecie: 129556
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry