W kwestii bezpieczeństwa...

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 1 lutego 2021    14:25

Po ostatnim tragicznym wydarzeniu w sąsiednich Ząbkach, wspólnie z Ewa Rosa złożyliśmy do Starosty interpelację z prośbą o przedstawienie szczegółowych danych, dotyczących przestępczości w poszczególnych gminach powiatu.

Przeglądając statystyki, porównując z gminami o zbliżonej liczbie Mieszkańców oraz podobnym charakterze miasta np. Ząbki, Zielonka, Kobyłka (gminy miejskie) nie wyróżniamy się jako Marki, ani w sensie pozytywnym, ani negatywnym. W jednym miejscu wyglądamy lepiej, w innym gorzej, również w zależności od danego roku. Nie chcę przez to powiedzieć, że jest dobrze, bo byłoby to zdecydowane nadużycie. Z całą pewnością głównym problemem są braki kadrowe w Policji, ponieważ sprzęt i kwestie lokalowe nie są już większymi problemami. Odpowiedź na naszą interpelację, która jest jednocześnie uzupełnioną wersją sprawozdania KPP w Wołominie w linku poniżej:http://www.bip.powiat-wolominski.pl/index.php…Treść naszej interpelacji poniżej:http://werelich.net/2021/01/19/w-kwestii-bezpieczenstwa/Ciekaw jestem Państwa/Waszej opinii na temat tych statystyk. Jest to materiał, który może posłużyć do ewentualnych działań z naszej strony w celu mam nadzieję poprawy bezpieczeństwa w naszym mieście. Powyższe sprawozdanie będzie również tematem dzisiejszej sesji Rady Powiatu.#dlaMieszkańców #radnyWerelich #BezpieczneMarki

Galeria

zdjecie: 129558
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry