Sprawozdanie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 1 lutego 2021    14:25

Podczas ostatniej sesji Rady #PowiatWołomiński przedstawiono nam sprawozdania z działalności za 2020 rok m. in. Komendy Powiatowej Policji, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, czy Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego. Z uwagi na obecną sytuację w kraju, szczególnie wsłuchiwałem się w informacje przekazywane przez Panią Inspektor Annę Godlewską.

Z ważnych i zarazem ciekawych informacji wynika, że w 2020 r. na terenie powiatu przeprowadzono 50705 testów na SARS-Cov-2, z czego 9147 dało wirniki pozytywne. W związku z tym hospitalizowano 533 osoby. Niestety odnotowano 120 zgonów.

Potwierdzono również 112 przypadków szkarlatyny, a także 294 przypadki ospy wietrznej.Szczegółowe informacje z działalności Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wołominie w linku poniżej:https://arekwerelich.files.wordpress.com/…/wp…

Galeria

zdjecie: 129559
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry