Zgłoś swoją kandydatkę do "Kobiety z Marką 2021"

Ada Gajek UMMarki

 1 lutego 2021    15:07

Tylko do 18. lutego czekamy na zgłoszenia

To już 6. edycja konkursu "Kobieta z Marką". Na zgłoszenia czekamy do 13:00 do czwartku 18. lutego 2021. Kandydatki mogą być zgłoszone przez grupę minimum pięciu mieszkańców, organizację pozarządową lub gminną jednostkę organizacyjną.  Tradycyjnie konkurs odbywa się w 4 kategoriach - samorząd terytorialny, przedsiębiorczość, działalność społeczna i kultura.

Wręczenie nagród odbędzie się 8 marca 2021 roku w Markach. Miejsce i godzina zostaną podane wyłonionym laureatkom. Nagranie z wręczenia nagród zostanie udostępnione podczas Konwentu Kobiet SZMINKA 2021, organizowanego przez Fundację Marecki Klub Kobiet z Pasją w roku bieżącym w formie wirtualnej.

W załącznikach znajdziecie niezbędne dokumenty, aby zgłosić swoja kandydatkę.

Nie zwlekajcie, aby nie było za późno.

Galeria

zdjecie: 129560
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry