Kontynuacja projektów publicznych

Mateusz Redlin OtwarteSerce

 10 lutego 2021    23:07

Od stycznia 2021 roku Fundacja Otwarte Serce kontynuuje realizację projektów publicznych:

  • „Prowadzenie w latach 2019-2021 programu reintegracji społecznej i zawodowej dla mieszkańców Gminy Miasto Marki w Centrum Integracji Społecznej w rozumieniu ustawy z dnia 13 czerwca 2003 roku o zatrudnieniu socjalnym” – projekt Gminy Miasto Marki
  • oraz projektu „Bliżej siebie” dla wychowanków Młodzieżowego Klubu Socjoterapeutycznego „Otwarte Serce” – projekt z Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej.

Od 4 lutego 2021 roku rozpoczęliśmy realizację projektu z Gminy Miasto Marki na prowadzenie placówki wsparcia dziennego dla młodzieży w wieku 12-18 lat.

Wszystkie projekty prowadzone są w siedzibie Fundacji Otwarte Serce w Markach przy ul. Spokojnej 9.

Galeria

zdjecie: 129570
zdjecie

Mateusz Redlin

Mateusz współpracuje od niedawna z marecką Fundacją Otwarte Serce, zajmując się m.in. prowadzeniem zajęć komputerowych oraz innymi kwestiami informatycznymi i graficznymi.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry