IX edycja "Biegu Tropem Wilczym"

Ada Gajek UMMarki

 16 lutego 2021    09:25

W 2011 roku dzień 1 marca został ustanowiony świętem państwowym – Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. W związku z pandemią bieg został przełożony na 16 maja 2021 roku. Miasto Marki wspólnie z Fundacją Wolność i Demokracja zaprasza na bieg w Markach.

Zawody odbędą się na dwóch dystansach: honorowym – 1963 m oraz dodatkowym – 6,6 km. Trasy są przełajowe i trudne technicznie. W przypadku złych warunków atmosferycznych przebieg tras może ulec zmianie.

Marecka trasa biegu „Tropem Wilczym” wiedzie przez tereny zadrzewione znajdujące się wokół stawu zwanego Meksyk przy ulicy Grunwaldzkiej. Trasa, na której występują liczne różnice w wysokości terenu, zbiorniki wodne oraz ciekawa szata roślinna, zaspokoi nawet najbardziej wymagających biegaczy.

W biegu dodatkowym mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Udział w biegu jest bezpłatny. Start 16 maja (niedziela) o godzinie 12:00. Limit uczestników wynosi 250 osób.

Aktualne informacje dotyczące wydarzenia zamieszczane będą na stronie www.marki.pl.

Galeria

zdjecie: 129576
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry