Doświetlone przejście dla pieszych przy CAF3

Paweł Pniewski BlogPawłaPniewskiego PowiatWołomiński

 4 marca 2021    08:23

Pod koniec 2019 roku wnioskowałem o wykonanie doświetlenia przejścia dla pieszych przy Centrum Aktywności Fabryczna 3 na ulicy Fabrycznej, która jest drogą powiatową. Starosta Adam Lubiak ujął tę lokalizację w kompleksowym programie poprawy bezpieczeństwa na drogach zarządzanych przez Starostwo Powiatowe w Wołominie. Przed kilkoma dniami prace na ulicy Fabrycznej zostały wykonane.

Liczymy teraz na dobrą współpracę z władzami powiatu wołomińskiego i Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie przy budowie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu DW 631 (ul. Ks. Poławskiego), ulicy Głównej i ulicy Dworkowej będącej drogą powiatową.

Na początku roku rozpoczęły się również prace zmierzające do wykonania doświetlenia przejść dla pieszych na DW 632 (ul. Legionowa). To zadanie, które wywalczyliśmy w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

.

Galeria

zdjecie: 129591
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry