I Memoriał im. Bogdana Króla.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński Marcovia

 5 marca 2021    11:24

Ponad dwa lata temu wyszedłem z inicjatywą upamiętnienia wyjątkowego człowieka – śp. Pana Bogdana Króla, to już pięć lat odkąd nie ma z nami Bogusia (uzasadnienie w piśmie poniżej), przez większość swojego życia związanego z Marcovia Marki Inicjatywa spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem Mieszkańców naszego miasta, działaczy i wszystkich osób zaangażowanych w działalność klubu. Uzyskała również poparcie Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki o czym informowałem za pośrednictwem tego wpisu: http://werelich.net/…/decyzja-zapadla-bedzie-memorial…/Niestety realizacja opóźniała się z uwagi na wiele kwestii (okres powyborczy, zmiany organizacyjne w klubie, na koniec pandemią).

Kilka lat temu obiecałem jednak dopilnować tematu i tak się też właśnie dzieje. Ostatnio odbyłem bardzo rzeczowe i owocne spotkanie z dyrektorem ds. sportu Maciej Goławski Z najważniejszych informacji, które zostały ustalone to termin memoriału, który jeśli nic nie stanie na przeszkodzie (covid) planowany jest na ostatni weekend sierpnia (28-29.08.2021) Wiemy już jak będą wyglądać rozgrywki, itd., ale o tym będziemy informować w stosownym czasie.

Jedno jest pewne, wszystkim nam zależy, aby memoriał był wydarzeniem cyklicznym, o wysokim poziomie sportowym, tak aby na przełomie lat stał się rozpoznawalnym turniejem na piłkarskiej mapie Polski, a może i dalej. Wszystkim osobom zaangażowanym w to przedsięwzięcie dziękuję z całego serca.

Galeria

zdjecie: 129594
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry