Jaśniej i bezpieczniej na przejściu dla pieszych na ul. Fabrycznej #PowiatWołomiński

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 5 marca 2021    11:36

W październiku informowałem o ogłoszeniu przetargu na wykonanie przez Powiat 25 doświetleń LED przejść dla pieszych, wśród nich marecka lokalizacja w rejonie skrzyżowania ul. Fabrycznej i Malinowej (http://werelich.net/…/doswietlenie-led-przy…/)

W lipcu zeszłego roku złożyłem interpelację w kwestii ww. przejścia dla pieszych (http://werelich.net/…/doswietlenie-przejscia-dla…/)

Jeszcze w zeszłej kadencji wnioskowaliśmy wspólnie z radnym Adamem Łossanem w kwestii zwiększenia bezpieczeństwa poprzez doświetlenia przejść dla pieszych na ul. Fabrycznej. Przy okazji zakończonego remontu wspomnianej ulicy powstało takie przejście np. przed ul. Malinową, jadąc od strony Zielonki. Z tego miejsca dziękuję Staroście za przychylność w powyższej sprawie.

Galeria

zdjecie: 129598
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry