Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2021/2022

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 8 marca 2021    14:50

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji 8 marca 2021 roku została udostępniona oferta edukacyjna przedszkoli oraz składanie przez rodziców deklaracji dotyczącej kontynuowania edukacji wychowania przedszkolnego. Rodzice tegorocznych przedszkolaków zostaną poproszeni o złożenie druku deklaracji, czy życzą sobie, aby ich dziecko kontynuowało edukację przedszkolną w obecnej placówce w roku szkolnym 2021/2022.

Oferty edukacyjne placówek są dostępne na stronie internetowej https://przedszkola-marki.nabory.pl/

Na tej samej stronie, podobnie jak w latach ubiegłych, rodzice, których dzieci rozpoczynają edukację przedszkolną, będą mogli dokonać rejestracji do oddziału przedszkolnego za pośrednictwem Internetu.

Od 15 marca 2021 r. od godziny 12.00 rodzice dzieci rozpoczynających edukację przedszkolną lub chcących zmienić placówkę będą mogli zrobić to za pośrednictwem systemu elektronicznej rekrutacji.

Liczba miejsc dostępnych w rekrutacji zostanie podana po zakończeniu składania deklaracji kontynuacji przez rodziców dzieci uczęszczających do przedszkoli.

Szczegółowych informacji dotyczących rekrutacji udzielają:

  • Przedszkola prowadzące rekrutację
  • Centrum Usług Wspólnych w Markach, ul. Klonowa 7, tel. 22 771-37-34 wew. 19.

CUW

Galeria

zdjecie: 129603
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry