Ponowne ograniczenia w kulturze i sporcie na Mazowszu

Paweł Pniewski MCER

 12 marca 2021    15:02

Zgodnie z zapowiedziami Ministra Zdrowia od 15 marca Mazowsze objęte zostanie nowymi ograniczeniami. Zamknięte zostaną m.in. baseny oraz sauny. Obiekty sportowe będą mogły być wykorzystywane wyłącznie przez kluby sportowe posiadające licencje związków sportowych. Nieczynne będą również kina i sale widowiskowe.

W związku z powyższym pływalnia oraz Scena MCER zostają zamknięte od poniedziałku, 15 marca, co najmniej do niedzieli, 28 marca. W sprawie odwołanych wydarzeń kulturalnych prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami spektakli i koncertów. Bilety zakupione w kasach MCER można zwracać w godzinach 8:00-16:00.

Galeria

zdjecie: 129604
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry