Czego nam brakuje, co byśmy zmienili - ankieta

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 17 marca 2021    14:15

Zapraszamy do udziału internetowej w ankiecie. Jej wypełnienie jest anonimowe i zajmie kilka chwil

Gdzie robimy zakupy i jak spędzamy wolny czas? Czego nam brakuje w mieście? Co najchętniej byśmy zmienili? Czy udzielamy się społecznie? To pytania, które znajdziecie Państwo w najnowszej ankiecie internetowej. Jest ona całkowicie anonimowa, a jej wypełnienie nie zajmie dużo czasu. Im więcej osób się w niej wypowie, tym lepszy i szerszy uzyskamy obraz. Oczywiście zapraszamy do wypełnienia ankiety osoby, które mieszkają i/lub pracują w naszym mieście.

Jest to część projektu GOV_LAB, w którym uczestniczy nasz samorząd. Jego celem jest wypracowanie modelu usług oraz wsparcia dla przedsiębiorców. Istotną wskazówką dla nich i dla nas będzie poznanie oczekiwań naszych mieszkańców. Ankieta jest jednym ze sposobów poznania Państwa opinii. Z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety!

Link do ankiety - TUTAJ

Galeria

zdjecie: 129614
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry