Z Marek na Mistrzostwa Świata

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 26 marca 2021    14:57

Decydujący mecz polskich szczypiornistek w hali MCER!

W grudniu w Hiszpanii odbędą się Mistrzostwa Świata piłkarek ręcznych. Mogą w nich wystąpić nasze szczypiornistki. Muszą jednak najpierw pokonać ostatnią przeszkodę. W kwietniu odbędzie się dwumecz z drużyną Austrii, który zdecyduje o awansie do turnieju. 16 kwietnia zagramy na wyjeździe, a 20 kwietnia – u nas. I to dosłownie. Mecz bowiem odbędzie się w hali Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego. Nasz obiekt jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce, nie dziwi więc, że stanie się areną decydującej rozgrywki. Żałujemy jedynie, że mareccy kibice nie będą mogli osobiście dodać skrzydeł naszym piłkarkom – spotkanie odbędzie się bez publiczności z oczywistych, pandemicznych powodów. Można go będzie natomiast obejrzeć w telewizji. Transmisja ma realizować TVP Sport. Początek spotkania – o godz. 18.00. Biało-czerwone, do boju!

Galeria

zdjecie: 129634
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry