By święta były piękniejsze

Paweł Pniewski OSP OPS

 31 marca 2021    08:18

W ubiegłym tygodniu rozwieźliśmy paczki dla osób starszych, niesamodzielnych oraz rodzin wielodzietnych

Za kilka dni – jedne z najpiękniejszych świąt. Są wśród nas mieszkańcy, dla których nie będzie to łatwy czas, również z powodów materialnych. Ośrodek Pomocy Społecznej w Markach (OPS) przygotował dla takich osób paczki żywnościowe, które w ubiegłym tygodniu zostały dostarczone do adresatów. Znajdowały się w nich podstawowe artykuły spożywcze (m.in. pasztety, wędliny, biały barszcz) oraz oczywiście baranek wielkanocny z ciasta. Zestawy trafiły do osób starszych, niesamodzielnych oraz rodzin wielodzietnych. W sumie rozwieźliśmy 61 paczek na łączną kwotę 6 784 zł.

W dystrybucji tej formy pomocy wzięli udział strażacy z mareckiej OSP, za co serdecznie dziękujemy – podkreśla Magdalena Rogalska-Kusarek, dyrektor OPS w Markach.

 

TM/OPS

Galeria

zdjecie: 129643
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry