SKARB W MARKACH! GARNIEC ZŁOTYCH MONET ZNALEZIONY PODCZAS BUDOWY.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 1 kwietnia 2021    10:22

1.04.2021 r. na jednej z posesji w południowych Markach, w trakcie prac budowlanych, przy usuwaniu karpy starego drzewa, natknięto się na pewien przedmiot, który na początku nie wydawał się tym czym był w rzeczywistości.

Na początku myślałem, że jest to metalowa puszka, ale po bliższym przyjrzeniu okazało się, że jest to garniec ze złotymi monetami. Natychmiast poinformowałem o znalezisku jednego z moich znajomych, archeologa i pasjonata lokalnej historii – mówi właściciel posesji, na której znaleziono skarb.

Więcej informacji i zdjęć oraz filmik kliknij TUTAJ

Załączniki:

01.jpg

Galeria

zdjecie: 129645
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry