ALLELUJA PAN ZMARTWYCHWSTAŁ!!!

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 2 kwietnia 2021    17:32

Przeżywamy  Święte Triduum Paschalne. Niech słowa Świętego Jana Pawła II, który odszedł do domu Ojca 16 lat temu (2 kwietnia 2005 rok), w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, pozwolą nam uwierzyć, że Pan Zmartwychwstał prawdziwie.

„To orędzie, wypowiedziane przy pustym grobie, rozchodzi się na cały świat i dociera do każdego zakątka ziemi; jest ono przesłaniem nadziei dla wszystkich. Odkąd ukrzyżowany Nazarejczyk powstał z martwych o świcie trzeciego dnia, ostatnie słowo nie należy już do śmierci, lecz do życia! W zmartwychwstałym Panu Bóg objawił w pełni swą miłość do całej ludzkości” .

Jan Paweł II: 1 IV 2002 — Rozważanie przed modlitwą «Regina caeli», w:
 http://www.opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/jan_pawel_ii/modlitwy/ap_01042002.html

Marek Kroczek, prezes Akcji Katolickiej Marki

Galeria

zdjecie: 129653
fot. 1
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry