Już tylko tydzień na zgłaszanie projektów!

Ada Gajek UMMarki

 14 kwietnia 2021    18:07

Tylko do 22 kwietnia czekamy na Wasze projekty

Nie warto odkładać zgłoszenia na ostatnią chwilę.

800 tysięcy czeka na Wasze pomysły, warto po nie sięgnąć. Sprawa jest niezwykle prosta, masz pomysł, przelej go na papier i znajdź minimum 15 osób, które podpiszą się pod Twoim projektem.

W ten sposób powstały pumptrack, górka saneczkowa, strefa relaksu, ogród zmysłów, park linowy, siłownie plenerowe, place zabaw czy doświetlenia przejść dla pieszych. To dzięki Waszym pomysłom latem odbywały się koncerty i pokazy filmów. Weźcie 800 tysięcy w swoje rece. Do czwartku 22 kwietnia (do północy) przyjmujemy kolejne pomysły, które po przejściu ścieżki formalnej i merytorycznej we wrześniu zostaną poddane pod głosowanie. Zapraszamy Was do udziału w Mareckim Budżecie Obywatelskim. 

Jak zgłosić projekt? Niezbędnik TUTAJ

Galeria

zdjecie: 129668
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, samorządowiec, uwielbiam film i podróże, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry