Stukające studzienki na ul. Fabrycznej - kolejna inwestycja w tej sprawie.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 29 kwietnia 2021    16:00

W zeszłym roku wspólnie z radną Ewą Rosą złożyliśmy interpelację do Starosty #PowiatWołomiński z prośbą o naprawę stukających studzienek (https://werelich.com/2020/07/03/stukajace-studzienki-na-ul-fabrycznej/) Starostwo wezwało wówczas wykonawcę do usunięcia tzw. „wad gwarancyjnych” i problem na jakiś czas zniknął lub prawie zniknął (https://werelich.com/2020/07/28/studzienki-na-ul-fabrycznej-do-naprawy/)
 Niestety jak się okazało nie na długo, ponieważ obecnie studzienki jak stukały, tak stukają. Z jednej strony jest to uciążliwe dla Mieszkańców tej ulicy, z drugiej zaś w perspektywie kilku kolejnych lat doprowadzi do potrzeby kolejnego remontu. W tej sytuacji oczywistym jest, że należy egzekwować od wykonawcy usunięcie wad, aż do skutku i na to właśnie liczymy.
 Powyższa sprawa jest wyjątkowo bliska, ponieważ jeszcze zeszłej kadencji na mój i ówczesnego wiestarosty Adam Łossan droga została wpisana do remontu.

Galeria

zdjecie: 129692
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry