Kompleksowa przebudowa DW631.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 29 kwietnia 2021    16:05

Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku zakończy się etap projektowania, a w 2023 ruszy przebudowa tej bardzo ważnej dla naszego miasta, powiatu i Mazowsza inwestycji.
 Informacje na ten temat, ale również o węźle „Struga”, przejściu dla pieszych na wysokości ul. Długiej oraz tymczasowej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu DW631/Główna/Dworkowa przeczytamy w odpowiedzi na interpelację, którą złożyliśmy wspólnie z radną #EwaRosa oraz radnym #Mazowsze Krzysztof Strzałkowski (https://werelich.com/2021/03/19/przebudowa-drogi-wojewodzkiej-nr-631-to-temat-naszej-kolejnej-interpelacji-do-marszalka-mazowsze/)
 Treść odpowiedzi znajdziecie pod poniższym linkiem: https://www.mazovia.pl/samorzad/sejmik/interpelacje/art,919,2121-interpelacja-radnego-krzysztofa-strzalkowskiego.html

Galeria

zdjecie: 129693
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry