IBO dostarczy dane do deklaracji odpadowej

Tadeusz Markiewicz Wodociąg

 29 kwietnia 2021    20:26

Od 1 maja ponownie będziemy składać deklaracje odpadowe. Dla wielu naszych mieszkańców podstawą do obliczenia opłaty będzie zużycie wody w 2020 r. Przy składaniu deklaracji będziemy dołączać specjalny wykaz/zestawienie lub faktury (na nich także widnieje zużycie wody) z Wodociągu Mareckiego. Miejskie przedsiębiorstwo dołączało wykazy do papierowych faktur pod koniec ubiegłego/na początku tego roku.

Można je również i teraz pobrać. Wystarczy stać się klientem Internetowego Biura Wodociągu Mareckiego (w skrócie IBO). Umożliwia ono elektroniczną formę komunikacji z klientem. W IBO również znajdziemy (w zakładce faktury) wykaz/zestawienie potrzebne do deklaracji odpadowej. Będzie ono dołączone do ostatniego rachunku za 2020 r. Korzystanie z IBO jest bezpłatne. Obecnie z tego narzędzia korzysta już ponad 2900 klientów Wodociągu Mareckiego. Zapraszamy do zapoznania się z jego możliwościami – LINK TUTAJ

Galeria

zdjecie: 129703
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry