Brakujący fragment chodnika na Bandurskiego do realizacji!

Paweł Pniewski BlogPawłaPniewskiego RadaMiastaMarki UMMarki

 18 maja 2021    18:15

Ratusz ogłosił przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej budowy chodnika w ulicy Bandurskiego.

Chodzi o brakujący fragment od Biedronki do al. marsz. J. Piłsudskiego po stronie numerów parzystych. Jesienią ubiegłego roku razem z radną Magdaleną Szafarz składaliśmy w tej sprawie wniosek do budżetu miasta na 2021 rok. W marcu rozmawiałem na temat planu budowy chodników z burmistrzem Jackiem Orychem oraz jego zastępcą Dariuszem Pietruchą i otrzymałem zapewnienie, że wnioskowany fragment znajdzie się w grupie projektów przewidzianych do opracowania razem z chodnikiem w ul. Prostej oraz fragmentem chodnika w ul. Wspólnej od ul. Srebrnej do Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego.

Efektem tych działań jest ogłoszony w czwartek przetarg, który obejmuje również wykonanie projektu przebudowy ulic: ks. J. Popiełuszki, kard. S. Wyszyńskiego, papieża Jana Pawła II i Dobrej.

Galeria

zdjecie: 129725
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry